XtraSize tabletki na powiększenie członka (NIE KUPUJ) Póki Nie Przeczytasz !

XtraSize tabletki na powiększenie członka (NIE KUPUJ) Póki Nie Przeczytasz !
4.7 (93.33%) 3 votes

 W aptekach i sklepach oferujących farmaceutyki dostępne są różnego rodzaju środki, które mają powiększać penisa. Wiele z nich dostępnych jest na receptę, ponieważ powoduje silne skutki uboczne. Preparaty te powstały w sposób sztuczny, w wielkich, korporacyjnych laboratoriach. Dla tego rodzaju firm liczy się wyłącznie zysk, a zdrowie pacjentów jest mniej istotne. Dlatego prze zakupem takiego „leku” lepiej dobrze się zastanowić, ponieważ nie wiadomo jak organizm zareaguje na sztuczne substancje chemiczne, których długofalowe efekty nie zostały jeszcze dokładnie poznane.

Znacznie bezpieczniejsze i skuteczniejsze jest stosowanie produktów na bazie naturalnych substancji. Mowa tu oczywiście o XtraSize, czyli suplemencie diety, w którego składzie znajdują się wyłącznie naturalne, doskonale przebadane składniki. Ich skuteczność znana jest od wieków, a co więcej – suplement dostępny jest bez recepty.

Skład i skutki uboczne XtraSize

XtraSize to preparat zawierający najwyższej jakości naturalne składniki, które pochodzą od certyfikowanych producentów. Unikalna receptura produktu jest efektem pracy amerykańskich naukowców, ekspertów żywieniowych i lekarzy, którzy razem stworzyli najbezpieczniejszy i najskuteczniejszy suplement diety powiększający penisa.

W składzie znajduje się m.in. Tribulus Terresteris, czyli roślina wzmacniająca wytwarzanie testosteronu i silnie pobudzająca seksualnie. Powoduje podniesienie sprawności seksualnej i wydłużenie stosunku.

Korzeń macy jest warzywem naturalnie wzmacniającym organizm, Zwiększa ono też popęd płciowy i ułatwia erekcję. Maca to bogate źródło niezbędnych dla organizmu aminokwasów i białek, które usprawniają dopływ krwi do męskich organów płciowych, zapewniając optymalną potencję.

Kolejny ważny składnik XtraSize to palma sabatowa, która wzmacnia organizm i blokuje enzym odpowiadający za przekształcanie testosteronu w szkodliwy DHT. Składni ten wpływa pozytywnie na cały organizm, ponieważ redukuje szkodliwy cholesterol wspiera prawidłowe funkcjonowanie gruczołów płciowych oraz układu moczowego.

Pozostałe składniki XtraSize to:

  • nasiona dyni – świetne źródło białka, korzystnie wpływają na sprawność seksualną,

  • żeń-szeń – wspomaga funkcjonowanie organizmu, dodaje energii, poprawia koncentrację i podtrzymuje sprawność seksualną,

  • L-Agrinina HCI – aminokwas odpowiadający za wydzielane hormonów w organizmie, powoduje rozrost i dobre ukrwienie penisa,

  • sarsaparilla – wzmaga ukrwienie ciał jamistych penisa, stabilizuje układ limfatyczny io dostarcza składników poprawiających sprawność seksualną mężczyzn,

  • Stinging Nettle – działa antybakteryjnie i wspomagająco na dolne drogi moczowe.

Dzięki zawartości wyłącznie naturalnych składników produkt XtraSize nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Może być stosowany z innymi lekami i suplementami. Jednym przeciwwskazaniem są ciężkie choroby układu krążenia.

Opinie o XtraSize

XtraSize to preparat cieszący się doskonałymi opiniami. Mężczyźni, którzy mieli okazję go wypróbować, potwierdzają wysoką skuteczność suplementu. Jego dużą zaletą jest również łatwość stosowania – wystarczy jedna tabletka dziennie, aby uzyskać pożądany efekt. Co więcej, XtraSize ma działanie długotrwałe – efekty utrzymują się nawet po zakończeniu kuracji.

Ile kosztuje i gdzie kupić XtraSize?

Produkt najlepiej zamówić na stronie producenta – wysyłka jest wówczas darmowa. Miesięczna kuracja XtraSize kosztuje 179zł. Bardziej opłaca się zakup kuracji 3-miesięcznej, która kosztuje 339zł. Najbardziej opłacalna jest jednak kuracja sześciomiesięczna, której koszt to 479zł.