Powiększenie Penisa

Powiększenie Penisa
4.8 (95%) 4 votes

Problem zbyt małego członka dotyka wielu mężczyzn. Bardzo często jest przyczyną kompleksów, a co najboleśniejsze – może przekładać się na brak pewności siebie i porażki związane ze sprawami łóżkowymi. W tym kontekście poszukiwanie skutecznego i trwałego rozwiązania jest rzeczą zupełnie naturalną. Jak powiększyć penisa? Przygotowaliśmy dla ciebie ranking produktów na powiększenie penisa i zarazem trzy zupełnie różne metody.

Ranking metod na powiększenie penisa

Member XXL – (Tutaj strona producenta)

Tabletki na powiększenie członka Member XXI to bezkonkurencyjny numer 1! Składniki, na których bazuje receptura tego produktu mają udowodniony wpływ na ukrwienie prącia i zwiększenie jego rozmiarów. Z jego pomocą uzyskasz:

  • efekt powiększenia i pogrubienia penisa (i to już od pierwszego dnia stosowania),

  • większe libido i poniesienie potrzeb seksualnych,

  • wyzwolenie energii seksualnej oraz usprawnienie sprawności seksualnej.

Pierwsze realnie widoczne efekty odnotujesz już po 3 tygodniach regularnego stosowania Badania pokazały, że po 12 tygodniach Member XXL zwiększa rozmiar penisa średnio o 5 cm. 80% klientów jest zachwyconych efektami!

Member XXL to bezinwazyjna metoda powiększenia penisa, szybkie efekty działania, pogrubienie penisa i wydłużenie go nawet o 9 cm, seks staje się lepszy, a do tego to najwyższa jakość i pełne bezpieczeństwo. [Czytaj więcej o produkcie]

Jes Expander (Strona producenta)

To propozycja dla tych z was, którzy odrzucają tabletki na powiększenie członka oraz nie wyobrażają sobie poddania się zabiegowi chirurgicznemu. Jes Expander to produkt pomagający wydłużyć prącie i zwiększyć jego grubość. Stosuje się go również do prostowania zagiętych penisów.

Nadaje się do użytku przez każdego dorosłego mężczyznę. Urządzenie dopasowano do męskiej budowy ciała, wykonane jest z wysokiej jakości tworzywa. Skuteczność Jes Expandera oceniania jest na 97,5 %.

Jak działa? Wykorzystuje siłę trakcji – stymulując tkanki ciała. W wyniku tego pobudzania komórki dzielą się i mnożą. Tu z kolei zachodzi prosty mechanizm – im więcej nowych komórek, tym więcej masy tkanki.

Co ci przyniesie regularne stosowanie?

  • Wydłużenie penisa o ok. 5 cm,

  • zwiększenie jego grubości o ok. 3 cm,

  • 40 % korekcja krzywizny penisa.

Kuracja jest bezbolesna, a przy regularnym pobudzaniu penisa wysoce skuteczna. Pierwsze efekty można zobaczyć już po kilku tygodniach stosowania. To na pewno atrakcyjna alternatywa dla zabiegów chirurgicznych.

Ćwiczenia na powiększenia penisa

Kolejną nader naturalną metodą na powiększenie rozmiarów penisa są regularne ćwiczenia. Do najważniejszych zalet owego sposobu należy z pewnością pełne bezpieczeństwo oraz brak zmian zachodzących wewnątrz organizmu. Do najskuteczniejszych ćwiczeń należą następujące metody – metoda Kegla, metoda wsteczna, rozciąganie, metoda rotacyjna, powiększanie przy użyciu ciężarków oraz tzw. jelqing, czyli rodzaj ćwiczenia związanego z erekcją częściową polegający na wpompowaniu ciał jamnistych penisa co w konsekwencji prowadzi do powiększenia jego płaszczyzny. Warto pamiętać, że ćwiczenia powinny być dostosowane do indywidualnych możliwości i wykonywana regularnie. Do wad tego sposobu należy długotrwałe oczekiwanie na efekty niezbyt satysfakcjonujące wyniki nawet po kilku miesiącach sumiennie wykonywanych ćwiczeń.

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Średni koszt powiększenia penisa metodą kwasu hialuronowego wynosi około 5000zł. Cena ta nie należy do niskich, zaś efekty pozostawiają sporo do życzenia. Nie jest to atut owej metody, ale do zalet z pewnością można zaliczyć kilka innych aspektów. Niewątpliwą zaletą tej metody jest efekt natychmiastowy i w pełni przewidywalny. Zabieg wykonywany na znieczuleniu miejscowym gwarantuje powiększenie długości penisa o maksymalnie 3cm, zaś jego grubości o 2.5cm. Niestety – kwas hialuronowy jest biodegradowalny, co oznacza, że efekt końcowy jest nietrwały, a rozmiar utrzymuje się w zależności od kilku istotnych czynników przez okres 1-2 lata.

Zabieg chirurgiczny

Jeśli zastanawiasz się jak powiększyć penisa być może dobrą propozycją dla ciebie będę metody chirurgiczne. Współczesna medycyna daje ci alternatywę dla tabletek na powiększenie członka czy różnego rodzaju urządzeń mających go wydłużyć.

  • Klasyczna operacja korzysta z tego, że część penisa przymocowana do kości łonowej znajduje się wewnątrz ciała. W trakcie zabiegu przycina się więzadła wieszadłowe i prosowate. W ten sposób wyciąga się na wierzch część członka ukrytą pod powłokami.

  • Inną opcją jest kwas hialuronowy. To mniejsza inwazyjność i mniejszy procent ryzyka pojawienia się komplikacji. Zabieg jest bezpieczny i zazwyczaj osiąga się przewidywalne efekty. Kwas hialuronowy wstrzykiwany jest w podstawę penisa i przynosi niemal natychmiastowe efekty. Zwiększa długość o ok. 5 cm i dodatkowo grubość o ok. 2-3 cm. Minusem jest to, że kwas ten jest substancja biodegradalną czyli efekt nie będzie trwały. Standardowo okres wydłużenia utrzymuje się przez 2 lata.

Chirurgia plastyczna to bardzo poważny krok – operacja i możliwość pojawienia się komplikacji, np. zaburzeń erekcji – ale efekty są realne, widoczne i trwałe.

W jaki sposób poprawnie zmierzyć penisa?

Średnia długość penisa podczas wzwodu wynosi 14,7cm, zaś w opadzie – 8,2cm. Aby mieć pewność, że pomiar został dokonany w sposób skuteczny należy uczynić go kilkokrotnie, bowiem na ostateczny kształt wpływ ma wiele czynników. O jakich czynnikach mowa? Chodzi przede wszystkim o temperaturę otoczenia, która występowała w momencie pomiaru, ale znaczenie ma również poziom podniecenia seksualnego oraz odstęp czasowy od poprzedniego wzwodu. Pomiar powinien być dokonywany wyłącznie w pozycji stojącej oraz od strony grzbietu prącia – innymi słowy od jego podstawy. Dla panów pragnących zmierzyć obwód penisa również mamy kilka rad. Przede wszystkim średnica powinna być mierzona w trzech miejscach – u podstawy żołędzia, tuż pod nią oraz pośrodku tych dwóch miejsc. Wyniki sumujemy, a następnie dzielimy przez 3 obliczając ich średnią. Wynik jest obwodem penisa.

 

 

Powiększanie penisa – to możliwe, ale czy warto?

Wbrew obiegowym mitom i internetowym legendom powiększenie rozmiarów penisa jest jak najbardziej możliwe, a powyższy ranking udowadnia, że można to zrobić metodą naturalną. Dla wielu mężczyzn oraz ich partnerek powiększenie rozmiarów penisa może okazać się kluczowe dla relacji – poprawić kondycję seksualną obu stron, zwiększyć pewność siebie i dać mnóstwo satysfakcji. Pozostaje mieć nadzieję, że metoda na powiększenie będzie dobrze dobrana i co ważne – skuteczna.

Rozmiar penisa ma ogromne znaczenie zarówno w przypadku mężczyzn, jak również ich partnerek. Wpływa on na komfort seksualny oraz samopoczucie wespół z formą psychiczną. W opinii seksuologów jest to kwestia nad wyraz czuła, bowiem miara penisa jest miarą męskości dla większości panów.